Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o testosteronie, ale baliście się zapytać

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o testosteronie, ale baliście się zapytać5/5 (100%) 3 głosów

[#] A więc, co to jest testosteron? Jest to hormon, który odpowiada u mężczyzn za wiele aspektów zdrowia i seksualnej. Kobiety również produkują ten hormon, ale w znacznie mniejszych dawkach. W przeciwnym razie będzie szczecina na twarz i owłosioną piersią. Dzięki niemu, Panowie, czujesz pożądanie seksualne, lub mieć ogromny masy mięśniowej od pani. Jego maksymalna produkcyjna odbywa się w czasie dojrzewania i z wiekiem poziom ten spada. Bez odpowiedniej ilości i jakości tego hormonu mężczyzna może być jałowy. Bywa tak, gdy chodzi o spermatogenezy, czyli dojrzewanie plemników w męskich jądrach.

Spis treści

Jak wiek wpływa na poziom testosteronu?

Zdecydowana większość mężczyzn po 40 latach można zauważyć spadek tego hormonu. 1.6% rocznie. Zjawisko to jest znane pod bardziej konkretnym tytułem – możliwość późnego hipogonadyzmu. Istnieją badania, że nawet wskazywać na zwiększone ryzyko śmierci z powodu bardzo niskich stężeń testosteronu. Chociaż należy zauważyć, że badanie zostało przeprowadzone na grupie osób w podeszłym wieku, tak, że we wszystkich przypadkach to nie jest niski poziom testosteronu może być odpowiedzialny za śmierć. Wiele objawy pokrywają się z hipogodanyzmu po prostu z wiekiem mężczyzny. Tutaj mówimy o:

  • zmniejszenie libido,
  • obniżenie jakości erekcji,
  • zmęczenie,
  • Osłabienie mięśni,
  • ograniczenia włosów.

Jeśli dodatek ma pozytywny wpływ na zdrowie i zwiększa stężenie testosteronu?

Na rynku istnieje wiele produktów, które stymulują produkcję tego hormonu. My bliżej do badania, aby dowiedzieć się ich skuteczność. Grupa ludzi została podzielona na dwie części, jedna tabletka i inne placebo. Wyniki pokazują, że pozytywny efekt część dodatki pochodzące bezpośrednio od osoby decydują ciała. Jednak niemal w każdym przypadku suplementi pomogły, o dziwo, w przybraniu masy mięśniowej. Naukowcy zalecają, aby skupić się na konkretnym problemie, który wynika z niskiego poziomu androgenów. Oznacza to, że jeśli masz problemy z erekcją, spróbuj jeden z suplementów na potencję. W czasie, gdy twoja słabość zły design nadwozia, skupić się na jego budowę. Zastosowanie wspólnej hormonalna terapia daje efekt, gdy mężczyzna jest bezpłodny lub nie produkują spermę. W innych przypadkach efekty są niewielkie.

Polecamy  Czuły ekran dotykowy, co to znaczy? Kilka słów o tym, gdzie i jak dotknąć partnera -

Jak otyłość może mieć wpływ na jakość i poziom testosteronu?

[#] Jak było wcześniej napisane w Wysokość androgenów wpływa na masę mięśniową. Oznacza to, że jej niski poziom jest związana ze zwiększonym wskaźnikiem masy ciała i obwodem talii. Istnieje także połączenie tego hormonu z chorobami sercowo-naczyniowymi i cukrzycą. Wiele kobiet, które mają nadwagę podejmuje decyzję o leczeniu testosteronem odchudzanie. Należy zauważyć, że sama otyłość jest również czynnikiem wpływającym na poziom testosteronu. Oznacza to, że podział przyczynę od działania jest praktycznie niemożliwe. Spadek poziomu testosteronu może być tylko częścią skomplikowanego cyklu. Najważniejsza jest zbilansowana dieta i regularny ruch. Dzięki temu, będziesz w stanie utrzymać oba aspekty na odpowiednim poziomie.

Czy palenie wpływa na testosteron?

Człowiek przez palenie może znacznie zakłócić produkcję spermy. Badania pokazują, że ten zwyczaj zwiększa poziom testosteronu. Jednak nie ma żadnych powodów, aby świętować, bo nie iść razem z wysokim stężeniem komórek rozrodczych, a wręcz przeciwnie. Palenie jest związane ze zwiększonym poziomem estronu i estradiolu. Te dwa o których mowa hormonów, odpowiedzialnych za żeńskie narządy płciowe… także panowie, zalecamy jak najszybciej zrezygnować z palenia.

Jak widać, dla każdego mężczyzny testosteron jest bardzo ważne. Jest odpowiedzialny za męskość i to, co określa człowieka, czyli libido i budowę ciała. Często przez wiele lat, nie zwracając uwagi na jego poziom, gdy coś zaczyna iść nie tak. Potem dość trudno jest zrezygnować z lat zapomnienia. Warto pamiętać, że duży wpływ ma wiek, Dlaczego mężczyźni po 40tcę zachęcamy do przeglądania stron suplementami, na przykład, na potencję, takich jak Zytax. W następnym artykule przedstawimy sposoby, jak zwiększyć poziom testosteronu.

Powiązane artykuły

Niskie libido? Wiemy, jak to zmienićDlaczego masz problemy z impotencją, i co zrobić…, ile relacje w przeszłości i czy może on być przedłużony?Co dzieje się z kobiecym libido podczas menopauz…

Polecamy  Drink Black Latte do utraty wagi: recenzje, skład Jak wziąć

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*