Produkty Dermena na łysienie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Istnieją produkty na łysienie które przeznaczone są do konkretnego typu wypadania włosów. Inne jak bohater dzisiejszego wpisu stosować można przy każdym, co nie znaczy, że otrzymamy przy każdym rodzaju łysienia takie same wyniki jak na przykład przy ukierunkowanych preparatach. Po co więc w ogóle stosować takie produkty, zapytacie. Dlatego, że doskonale sprawdzają się przy nadmiernym wypadaniu włosów spowodowanych powodami innymi niż testosteron jak przy łysieniu androgenowym. I tak właśnie jest w przypadku produktu, czy bardziej produktów, Dermena. Mamy więc : szampon, żel i odżywkę – wszystkie po to aby pomóc osobom z problemem nadmiernie wypadających włosów. Zacznę od tego pierwszego produktu.

Jak wiadomo mieszki w sytuacji kiedy łysiejemy w miejscach tychże ulegają miniaturyzacji, nawet jeśli są w stanie tworzyć nowe włosy to szybko one wypadają nie osiągając nawet średnich długości. Częściej jest jednak tak, że po prostu przestają je produkować. Związane jest to głównie z osłabieniem tak zwanego mikrokrążenia. Preparaty Dermena zawierają pewien chlorek który ten problem rozwiązuje poprzez polepszenia procesu odżywiania, a przez to prowadzi do wzmocnienia mieszka włosowego. Szampon Dermena zawiera właśnie ten metabolit PP, który według potwierdzonych badań działa pozytywnie na nasze mieszki włosowe. Przy tym jego stosowanie reguluje działanie gruczołów łojowych, a to również niebagatelna sprawa jeśli chcemy powstrzymać nadmierne wypadanie włosów i zachować naszą fryzurę w dobrym stanie. Odżywia też skórę naszej głowy utrzymując ja w zdrowym stanie, zapewniając mieszkom włosowym idealne warunki do produkcji silnych i zdrowych włosów. Najlepsze efekty otrzymamy jeśli będziemy stosować szampon Dermena co dziennie, ewentualnie raz na dwa dni. Pierwsze pozytywne skutki jego używania powinniście zauważyć już po 3-4 tygodniach.

Oczywiście jak to bywa w przypadkach, kiedy tworzone są linie produktów opatrzone jedną nazwą najlepsze efekty uzyskamy jeśli połączymy ich stosowanie. I nie inaczej jest w przypadku preparatów Dermeny. Drugim który tu chciałem opisać jest żel. Jego zadaniem jest przede wszystkim wzmacnianie mieszka włosowego. W momencie kiedy szampon oczyści już naszą skórę głowy jest to dość istotny element walki z nadmiernie wypadającymi włosami. Oprócz tego, żel ten działa w taki sposób aby poprawić odżywianie mieszka włosowego. To dość logiczne, gdyż tak naprawdę od tego czy dostanie on swoją odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych zależy jego odpowiednie funkcjonowanie. Im więcej dostarczymy mu tych składników, tym szybciej wyrosną nam zdrowe, mocne i gęste włosy. I wbrew temu co się może wydawać, żel ten ma na tyle przyjemną konsystencję kosmetyczną, że jego stosowanie w żadnym wypadku nie będzie Wam sklejać włosów czy powodować, że będą przetłuszczone. Żel ten powinno się stosować co najmniej 3 razy w tygodniu, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby używać go 7 dni w tygodniu. Za każdym razem nakładamy go na włosy suche po umyciu szamponem Dermena.

Polecamy  Jak wytresować nagość swojego partnera -

I ostatnim produktem z tej serii jest odżywka która to przeznaczona jest przede wszystkim dla tych wszystkich którzy mają suche włosy, zniszczone farbowaniem czy częstym stosowaniem suszarki. Oprócz tego stosować go mogą osoby, które mają problem ze słabymi włosami. Formuła zastosowana w tym produkcie powoduje, że w naszych włosach zostaje odbudowana ich keratynowa struktura. Celem więc jest odżywienie włosów, tak aby nie wypadały i stały się mocne i grubsze, niż do tej pory. Odżywka ta przywraca też naturalną równowagę skórze. Stosować ją można codziennie. Wystarczy nanieść niewielką ilość na umyte włosy. Pozostawić około 5 minut potem dokładnie spłukać.

Można więc powiedzieć, że aby osiągnąć najlepsze efekty należy stosować powiedzmy co dwa dni wszystkie trzy preparaty w następującej kolejności : szampon, odżywka, żel. Efekty które powinni się pojawić po 3-4 tygodniach według zgodnych opinii powinny zadowolić każdego kto nie mógł sobie do tej pory poradzić z problemem nadmiernie wypadających włosów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*