Preparaty, leki na kurzajki
Preparaty, leki na kurzajki
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Preparaty, leki na kurzajki

Przedstawiamy preparaty pomocnicze w leczeniu brodawek. Na początku uwaga – nie rozdrapuj kurzajki bo infekcja może się przenieść na inne części ciała!

Brodacid – Płyn do leczenia brodawek, 8g. Producentem jest Inco Veritas, wydawany bez recepty, należy go przechowywać w temperaturze pokojowej. Preparat przede wszystkim stosowany w celu likwidowania uciążliwych brodawek zwykłych, okołopaznokciowych, mozaikowych, brodawek stóp.

żel Scholl – Żel do usuwania brodawek, odcisków jak i kurzajek, 5g. Używany do usuwania wymienionych schorzeń, nie potrzeba plastra, wysycha. Używa się go raz dziennie. Nie powinno się przekraczać czasu leczenia 12 tygodni. Lek składa się z kwasu salicylowego, subst. pom. kamfora, piroksylina, olej rycynowy, aceton, metoksyizopropanol.

Duofilm – Wydawany bez recepty, ma postać płynu stosowanego na skórę. Jest żrący, niszczy wirusy jak i zrgowaciałą skórę. Stosować na brodawki zwykłe i podeszwowe. Leczenie trwa od 6 do nawet 12 tygodni. Więcej szczegółów w ulotce jeśli lekarz nie zaleci inaczej.

>>>>  Domowe sposoby na kurzajki (brodawki)
Poprzedni artykułDomowe sposoby na kurzajki (brodawki)
Następny artykułDefinicja kurzajki wg Wikipedii (brodawka)
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.