Preparaty, leki na kurzajki

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Preparaty, leki na kurzajki

Przedstawiamy preparaty pomocnicze w leczeniu brodawek. Na początku uwaga – nie rozdrapuj kurzajki bo infekcja może się przenieść na inne części ciała!

Brodacid – Płyn do leczenia brodawek, 8g. Producentem jest Inco Veritas, wydawany bez recepty, należy go przechowywać w temperaturze pokojowej. Preparat przede wszystkim stosowany w celu likwidowania uciążliwych brodawek zwykłych, okołopaznokciowych, mozaikowych, brodawek stóp.

żel Scholl – Żel do usuwania brodawek, odcisków jak i kurzajek, 5g. Używany do usuwania wymienionych schorzeń, nie potrzeba plastra, wysycha. Używa się go raz dziennie. Nie powinno się przekraczać czasu leczenia 12 tygodni. Lek składa się z kwasu salicylowego, subst. pom. kamfora, piroksylina, olej rycynowy, aceton, metoksyizopropanol.

Duofilm – Wydawany bez recepty, ma postać płynu stosowanego na skórę. Jest żrący, niszczy wirusy jak i zrgowaciałą skórę. Stosować na brodawki zwykłe i podeszwowe. Leczenie trwa od 6 do nawet 12 tygodni. Więcej szczegółów w ulotce jeśli lekarz nie zaleci inaczej.

Polecamy  Rak skóry
Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*