Preludium dla niej i dla niego – pomysły-na dobry początek –

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Preludium dla niej i dla niego – pomysły na dobry początek5/5 (100%) 2 głosów

[#] Termin “gra wstępna” oznacza inicjować relacje. W naszej kulturze, że trzeba tylko kobietom. Nic nie może być dalsze od prawdy. To czekam penetracji jest ważnym elementem dla obu partnerów. Chodzi przede wszystkim o pobudzenie zmysłów, a także lepiej poznać swoje ciało. Jeśli współżycie będzie tylko wstaw członek gdzie trzeba i zakończona w ciągu kilku minut (co dla niektórych mężczyzn problem), że seks i łączenie w pary? Preludium dla niej i dla niego-to dobry początek, swego rodzaju preludium do największą przyjemnością.

Spis treści

Preludium – jaki jest cel?

Rozwiń temat, rozpoczętą w poprzednim punkcie, na rzecz, przede wszystkim kobiet i w wychowaniu mężczyzn. Po pierwsze, kobiety zazwyczaj potrzebują więcej czasu, aby osiągnąć dużej prędkości podniecenia. Jednak, to stopniowe postępy zupełnie inna, niż w przypadku mężczyzn. Dla nich, flirt, seks oralny. To jest największy błąd. Głównym celem inicjowania zastawki narządów płciowych, i otwieranie innych stref erogennych partnera. W tej grze można dowiedzieć się wiele o sobie i wolą używać wyobraźni. Przy okazji, po tym preludium. Ponadto, mała rada dla mężczyzn, którzy nie uznają preludium. Pamiętaj, panie i panowie, że nie zawsze sprzęt działa jak należy, więc opłaca się mieć coś innego w zanadrzu. Facet był w stanie przeniknąć w złym kochankiem. W przeciwnym razie będzie tylko to.

Gra wstępna – jak długo?

Wiesz, gra wstępna może trwać godzinami, ale mało kto z ludzi może to zrobić. Tak, naprawdę, czy to nie o czas chodzi tylko o tym, co daje stosunek to wprowadzenie. Po pierwsze, chodzi o wrażenie, że to i przyjemność, i pobudza inny człowiek. Na samym początku warto spróbować wspólna dotyk i pieszczoty trwały co najmniej 5 minut. Następnie, kiedy masz czas, trzeba wzmocnić ten proces. Preludium dla mężczyzny nie musi być nudne, wystarczy tylko za darmo, aby pokazać swojemu partnerowi, jakie miejsca (z wyjątkiem prącia) również pobudza.

Polecamy  Tabletki (suplementi) Na Potencję Dla Mężczyzn Bez Recepty

Preludium dla niej

Wiadomo, że ciało mężczyzny i kobiety pod wieloma względami się różnią. Oprócz tych oczywistych, należy także określić эрогенные miejsca. Na przykład, u większości kobiet jest bardzo sexy-dotyk do wewnętrznej powierzchni ud. Ponadto, na szyi i nogach. Czułe głaskanie, rozcieranie, lub dmuchanie w tych miejscach będzie zrelaksować partnera i stymuluje całe ciało. Wtedy można spróbować silnych dotyku, ale nigdy nie można zapomnieć o uznawaniu i wsłuchaniu się w ciele partnera. Gdy zielone światło możesz zacząć całować wszystkie działki w okolicy narządów płciowych, usta lub piersi. Jednak ważne jest, aby bezpośrednio angażować się w bardziej narządów płciowych.

Gra wstępna dla niego

Ludzie czczą ich penisa i chcą, aby cała uwaga skupiła się na nim. Jednak, o dziwo, kiedy specjalnie pomija jego członek, jak to się robi nawet więcej. Dlatego, drogie panie, to suplementki ruch płaski brzuch lub płatki uszu twojego partnera. Oczywiście, nogi i sutki są także wrażliwe na kobiecości. Wstępem do niego może być zachwyt, kiedy użyć kostki lodu – grać wokół i zobaczyć, co interesuje cię najbardziej.

Rzeczywiście, w czasie gry wstępnej, czy to o niej lub o nim, nie ma żadnych ograniczeń. Mogą tylko partnerzy stawiają bariery. Każda forma jest dobra i ważna, gdy gra toczy się w przyjemność. Warto spróbować i cieszyć się zmożonymi wrażeń!

Powiązane artykuły

Jak wytresować z golasa, partnerzeRóżnice na swoje preferencje w łóżku – to, co mu się podoba i jakie wielkie…kobiecy orgazm – jak go osiągnąć?Czy seks po 60tcę? Obalamy mity

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*