Neutrogena Anti-Cellulite

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Gładka i jędrna skóra – wyraźna redukcja efektu "skórki pomarańczowej"

Neutrogena® Anti-Cellulite to nowoczesny kosmetyk, który znacznie zwiększy skuteczność walki z „pomarańczową skórką” – objawy mogą zostać zredukowane aż o 50%, już po 12 tygodniach stosowania!

Efekt „skórki pomarańczowej” dotyka coraz większej liczby kobiet, w różnym wieku. Charakterystyczne nierówności skóry pojawiają się najczęściej na biodrach, udach, brzuchu, a nawet ramionach. Te nieestetyczne objawy są efektem zatrzymywania wody w tkance podskórnej, w wyniku czego komórki tłuszczowe są „wypychane” ku powierzchni skóry. Nasileniu efektu „skórki pomarańczowej” sprzyja dodatkowo brak równowagi pomiędzy tłuszczem gromadzonym i spalanym. Staje się ona bardziej widoczna gdy skóra traci elastyczność. Na powstanie cellulitu wpływają między innymi czynniki hormonalne oraz niehigieniczny tryb życia np. brak aktywności fizycznej czy też niewłaściwa dieta.

By walka z cellulitem była skuteczna, powinna zostać podjęta jak najwcześniej – z chwilą pojawienia się pierwszych symptomów. Niezbędne w tym procesie jest zastosowanie właściwej diety, masażu oraz podjęcie ćwiczeń fizycznych. Równoczesne regularne stosowanie nowego żelu do ciała Neutrogena® Anti-Cellulite wywoła prawdziwie rewelacyjne efekty: podczas badań klinicznych kosmetyku dowiedziono bowiem, iż już po 4 tygodniach redukcja efektów „pomarańczowej skórki” sięga 23 proc., a skóra jest bardziej wygładzona, napięta i elastyczna. Po 8 tygodniach skuteczność kosmetyku wzrasta do 39 proc., zaś po 12 tygodniach regularnego stosowania żelu Neutrogena® Anti-Cellulite objawy „skórki pomarańczowej” zmniejszą się aż o 50 %. Dodatkowo przy każdym użyciu zwiększa się poziom nawilżenia skóry.
Efektem stosowania kosmetyku jest jędrna, gładka i doskonale nawilżona skóra. Różnica jest zauważalna i odczuwalna, a w miarę dalszego stosowania skuteczność preparatu będzie coraz wyraźniejsza. Sukces produktu w Stanach Zjednoczonych – gdzie Neutrogena® Anti-Cellulite stała się najchętniej nabywanym produktem w swojej kategorii – świadczy o tym, iż użytkowniczki dostrzegły i bardzo wysoko oceniły jego skuteczność.

Polecamy  Lorem Ipsum

Na tak spektakularne efekty działania nowego żelu do ciała Neutrogena® Anti-Cellulite wpływa kompozycja precyzyjnie dobranych składników: retinolu (opatentowana formuła), kofeiny oraz alg. Właściwości retinolu (witaminy A w czystej, aktywnej formie) wpływają na poprawę elastyczności skóry. Kofeina pomaga w spalaniu tłuszczu, redukuje i wygładza nierówności skóry, a algi poprawiają jej nawilżenie.

Neutrogena® Anti-Cellulite ma konsystencję delikatnego żelu o czystym, świeżym zapachu. Dla uzyskania najlepszych efektów preparat powinien być stosowany dwa razy dziennie poprzez wmasowywanie w wybrane części ciała, przez co najmniej 8 tygodni. Wygodny dozownik umożliwia aplikację właściwej ilości kosmetyku, dzięki czemu produkt jest bardzo wydajny. Preparat szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i uczucia lepkości, tak więc może być stosowany tuż przed założeniem ubrania. Najlepsze rezultaty zapewni równoczesne zastosowanie niskotłuszczowej diety oraz ćwiczeń fizycznych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*