Nawilżenie ciała

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dokładne nawilżenie skóry to jedna z najważniejszych zasad pielęgnacji – zarówno delikatnej skóry dziecka, jak i osoby dorosłej. Właściwie nawilżona skóra jest jedwabiście miękka jak u dziecka. Ważną rolę w zapewnieniu ciału odpowiedniego poziomu nawilżenia odgrywają kosmetyki stosowane po kąpieli.

Dobitnym potwierdzeniem jest sukces oliwki Johnson's baby w żelu z rumiankiem (produkt został szczególnie dobrze oceniony przez dorosłych). Nie mniej istotne znaczenie mają nowoczesne kosmetyki do mycia, które – w odróżnieniu od mydła – zawierają pH dostosowane do potrzeb skóry i nie powodują jej wysuszenia. Firma Johnson&Johnson – z myślą o skutecznej pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych – wprowadza kremowy żel do mycia ciała Johnson's baby softwash.

W 1/3 zawiera delikatne mleczko do ciała dla dzieci, dlatego softwash nie tylko dokładnie myje, lecz również troskliwie pielęgnuje skórę. Nawilża i pozostawia długotrwałe uczucie dziecięco miękkiej skóry. Kremowa i lekka konsystencja oraz subtelny zapach sprawiają, iż stosowanie tego kosmetyku sprawia ogromną przyjemność.

Kremowy żel do mycia softwash jest tak delikatny, iż można go stosować dla dzieci już od pierwszego dnia życia (posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka). Dzięki formule Johnson's No More Tears® jest niezwykle łagodny dla oczu jak czysta woda i nie powoduje nieprzyjemnego szczypania.

Zgodnie z hasłem Johnson's baby: "Najlepszy dla dziecka. Najlepszy dla Ciebie" nowy produkt jest idealny dla osób dorosłych jako wyjątkowo łagodny żel do mycia ciała. Dzięki zawartości mleczka do ciała, softwash pozostawia skórę gładką i miękką niczym skóra dziecka. Te pozytywne cechy potwierdzają badania konsumenckie, przeprowadzone w bieżącym roku przez firmę Bases® w Niemczech: softwash znalazł się pośród 5 proc. najlepszych produktów do mycia ciała, które kiedykolwiek zostały przetestowane przez Bases®.

Polecamy  Męskość były opinie (forum), cena, efekt, skład, gdzie kupić? -

Warto przypomnieć, iż od lat produkty Johnson's baby – m.in. oliwki, szampony, kremy – są z powodzeniem stosowane przez osoby dorosłe. Szczególnie troskliwie dobrane składniki kosmetyków Johnson's baby zapewniają dojrzałej skórze właściwą pielęgnację i odpowiednie nawilżenie, zaś użytkownicy wysoko oceniają ich delikatność i łagodność.

Na uwagę zasługuje atrakcyjne, welurowe opakowanie w kolorze błękitno-kremowym z poręcznym dozownikiem, który umożliwia wygodną aplikację kosmetyku. Nowoczesna konstrukcja opakowania sprawia, iż nawet przy otwartym dozowniku płyn samoistnie nie wycieka z butelki – by zaaplikować kosmetyk należy bowiem ścisnąć butelkę. Dzięki temu rozwiązaniu produkt jest bardzo wydajny, zaś opakowanie pozostaje czyste i nie ślizga się w dłoniach.

Zalecany sposób użycia Johnson's baby softwash: kremowy żel należy rozprowadzić ręką bezpośrednio na skórze dziecka (można zastosować także delikatną gąbkę lub myjkę); dorośli mogą użyć siateczkowej myjki, co pozwoli uzyskać kremową pianę.

Johnson's baby softwash będzie dostępny w trzech wariantach, które z łatwością rozpoznamy po barwie naklejki na opakowaniu: klasycznym (kolor bladoróżowy), orzeźwiającym (delikatna zieleń) i relaksującym (barwa fiołkowa).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*