Mity o seksie – to, w co wierzymy, nie prawda? –

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mity o seksie – to, w co wierzymy, nie prawda?5/5 (100%) 2 głosów

W każdym społeczeństwie, kulturze, istnieją pewne stereotypy, które odtwarzane są kolejne pokolenia i nie ma sensu z tym walczyć. Często, pomimo tego, że nowoczesne ludzkie wiedzę na wiele pytań, ale, mimo to, dla większości ludzi, niektóre pytania pozostają bez zmian. Seks jest bardzo ważny dla każdego człowieka. Nie tylko dlatego, że jest to bardzo przyjemne uczucie, ale przede wszystkim dlatego, że zapewnia rozszerzenie naszej rodziny. W związku z tym zastanawiam się sprawdzić swoją wiedzę sztuki miłości i myśl, że czasem nasza wiedza nie jest nieco przestarzały.

[#]

Spis treści

Mit nr 1 – erotyczne fantazje odpady

[#] Straszne rzeczy, które najprawdopodobniej są wykonane ze szkołą katechezy. Nie ma chyba na świecie seksuologa, które potwierdzą tę tezę. Fantazje erotyczne są bardzo przydatne w życiu seksualnym dla wszystkich. Im więcej kreatywności, tym lepiej dla jego życia w sypialni. Ponadto, warto porozmawiać z partnerem na ten temat tylko to, co nam łuków i zakrętów. Nie każda fantazja będzie do przyjęcia dla drugiej strony jednak, należy spróbować, aby mówić o tym otwarcie, i dążyć do zaspokojenia potrzeb partnera. Jednak jest jedna bardzo ważna zasada polega na tym, że nie robimy nic, co byłoby sprzeczne z naszej woli i nie przekraczać granic ustalonych dla ukochanej osoby.

Polecamy  Member ХХL - opinie (forum), cena, efekt, skład, gdzie kupić? -

MIT nr 2 – tylko jednoczesny orgazm oznacza satysfakcji seksualnych

Po pierwsze, należy jasno poinformować, szczególnie kobiet, że nie mają obowiązku do osiągnięcia orgazmu. Jeśli nie czujesz się na siłach to nie znaczy, że coś jest nie tak. Po drugie, sytuacja miłośników jednoczesny orgazm jest najprawdopodobniej tylko w filmach. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, mężczyźni i kobiety mają różne współczynniki podniecenia i orgazmu.

MIT # 3 – męski orgazm jest mniej intensywny

To nie prawda, że panowie mają mniej przyjemności orgazmu. A także mylne założenie, że kobiecy orgazm ma jakąś szczególną moc. Prawda jak zawsze leży gdzieś pośrodku. Należy przypuszczać, że pojawił się mit, prawdopodobnie dlatego, że kobiety mają znacznie bardziej złożony orgazm. Jednak to nie ma nic wspólnego z jego intensywność, i jest to sprawa całkowicie indywidualna, i bez żadnych konotacji z seksem.

Mit nr 4 – masturbacja to zło

Tutaj trzeba przyjąć mądrość narodu, a mianowicie wszystkich ludzi, ale trzeba znać umiar. To samo z samogwałt, jeśli satysfakcji go zastępuje seks z partnerem, i korzystamy z tej metody zbyt często, to może, niestety, prowadzą do pewnych zaburzeń. Ale sama w sobie, masturbacja-to doskonałe narzędzie do samopoznania. Dzięki temu mamy możliwość sprawdzenia, jakie dotyku i gdzie on daje nam wielką przyjemność.

Mit nr 5 – abstynencja zwiększa apetyt

[#] Niestety, im dłużej odstęp między satysfakcji seksualnej z czasem mniej ochoty na igraszki w łóżku. Orgazm, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, tylko w różnych proporcjach, co sprawia, że organizm produkuje testosteron. Wiadomo, że hormon ten jest czynnikiem, który zwiększa libido. Długie przerwy powodują, że poziom testosteronu jest znacznie zmniejszona, a tym samym, ochota na seks, oczywiście, odbywa się. W związku z tobą, aby utrzymać stan podniecenia seksualnego, nie odkładać na potem seks, bo wtedy nie należy zbyt szybko się doczekać.

Polecamy  Charakterystyka choroby Alzheimera (okresy choroby)

Mit nr 6 – tabletki na erekcje starszych mężczyzn

Powszechnie panuje przekonanie, że zaburzenia erekcji itp. problemy związane z wiekiem. Jednak suplementarze z pewnością obalić ten mit, młodzi panowie, poza tym, częste zaburzenia. Dobry suplement diety jest w stanie zdziałać cuda, ale to raczej pytanie nie w cudowną moc i długoterminowe badania na produkt. Podstawą takiego suplementu jest jego skład, który powinien być oparty na naturalnych ekstraktach. Dla tych tabletki do poprawy męskiej erekcji powinny Eracto suplement, który, jak radzić sobie z zaburzeniami erekcji i utrzymania erekcji więcej.

Powiązane artykuły

Czekolada Slim – opinie, ceny, Gdzie kupić (…Eco Slim – opinie, ceny, Gdzie kupić (apteka, Halo…ProstaPlast – opinie (forum), ceny, skutki, dlaczego to tabletki są tak skuteczne?

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*