Kobiecy orgazm – jak go osiągnąć? –

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kobiecy orgazm – jak go osiągnąć?4.7/5 (93.33%) 3 głosów

[#] Małe zło, umieścić go w tytule tego wpisu, bo orgazm nie musi być traktowane jako warunek konieczny dla dobrego seksu. To, że to wszystko o dobrym seksie? Każdy może być ważne zupełnie coś innego. Niektórym się to podoba, bo chcą pokazać miłość do drugiego człowieka, innym będzie budzić, tylko pragnienie, aby zaspokoić swój popęd seksualny. Te powody i jeszcze setki, ale najważniejsze pytanie, o którym mowa poniżej, to orgazm. Nowoczesny, ładnie mówiąc, kultura rodzaju wymaga od kobiet, by przeżyć orgazm. Lepiej, oczywiście, to była powtórzona towarzyszyły ich wytrysku. Jednak, jak się okazuje, większość stosunków seksualnych nie kończy się happy endem.

Spis treści

Dlaczego tak trudno osiągnąć szczytowanie kobiety?

Można odpowiedzieć krótko i brutalnie, że dzieci dość skomplikowane. Jednak jest i druga strona medalu. Jeśli już kobieta nauczyć się osiągać orgazm-to jej chłopak, będzie miał czego zazdrościć. Po pierwsze, kobiet szczytowanie może być wiele, i trwać o wiele dłużej, niż mężczyźni kilkusekundowy wytrysku. Jeszcze jeden problem, o którym warto wspomnieć jest to, niestety, że orgazm nie tylko w mieście ale to było dawno. Jest to zdecydowanie bardziej skomplikowany proces, który obejmuje zarówno fizycznie (punkt G i łechtaczkę), ale również emocjonalnie i psychicznie (neuroprzekaźników i uczucia, że kocha innego człowieka). Tylko połączenie tych wszystkich zagadek da efekt.

Praktyka czyni ten tytuł, więc nie idź i praktyka!

Jak ja nieśmiało napomknięto, orgazm, trzeba n a u z y th. Jednak co to oznacza w praktyce? Bardzo dobre rzeczy. Teraz to kobieta powinna wiedzieć lepiej swojego ciała. Więc trzeba sprawdzić na sobie, że miejsce dobre i pod silną presją nadal przyjemnie, a kiedy staje się mniej przyjemne. Najlepiej włączyć relaksującą muzykę, break-duża ilość ciepłej wody do wanny, wlać pięknie pachnące esencje i zanurzyć się w swoje wdzięki. Mówiąc prościej masturbacja ma zasadnicze znaczenie.

Polecamy  Opinie VigraFast (forum), cena, efekt, skład, gdzie kupić? Allegro, apteka -

Oczywiście, wszystko, co jest nadużywane prowadzi do nieciekawe wyniki, ale w ramach przyzwoitości, dotykając się nawzajem potrzebują. Zasadnicze znaczenie dla osiągnięcia orgazmu znaleźć punkt G i wypróbować kilka opcji dotyku. To miejsce znajduje się wewnątrz pochwy i łatwo zlokalizujecie wyszukiwanie obrazów, mały dławik na górnej ściance. Użytecznym rozwiązaniem może być korzystanie z Femmax tabletki, zwiększyć libido u kobiety. Jeśli kobieta dowie się na dotyku, co daje prawdziwa przyjemność, możesz przejść do następnego etapu. Warto spróbować, seks-zabawki, wibrator lub dildo, który pozwoli przejść do następnego poziomu poznania własnego ciała.

Co może zrobić człowiek, aby pomóc jej w szczytowaniu?

Jeśli kobieta naprawdę jest świadoma swojego ciała-to połowa sukcesu. Mężczyźni często biorą za sens doprowadzić ukochaną osobę do orgazmu. Ty chyba nie rozumiesz, że to nie od nich zależy. Jednak nie możesz powiedzieć nie, aby mistrzowie nie tylko wziąć udział w odczuwaniu przyjemności kobiety. Problem, niestety, czas trwania stosunku płciowego – zazwyczaj mężczyzna, potrzeba znacznie mniej czasu, niż dla kobiety, aby osiągnąć orgazm. Zazwyczaj seks za szybko się kończy dla pań. Przy okazji, że mężczyzna był idealnym kochankiem i nawet przeżył długoterminowych relacji, gotowi inwestować w to. Druga opcja może być przedłużony gry wstępnej, jednak jest mniej korzystna.

Powiązane artykuły

Buzdyganek sił lądowych w naturzeJak oswoić z golasa, w swoim poprzednim partnerzeGra dla niej i dla niego – pomysły dla małego…sztuczne zapłodnienie – pomoc w niepłodności

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*