Jak znaleźć punkt G u kobiety i jej przyjemność w łóżku –

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jak znaleźć punkt G u kobiety i jej przyjemność w łóżkuOceń artykułu

[#] Na całym kobieta punkt G i jak go znaleźć, jest wiele pytań i teorii. Nawet suplementarze spierają się, czy coś, co w ludzkim ciele istnieje. Otwarcie tego świętego Graala suplementarz ginekolog Ernst grafenberg, która została wykonana w latach 50-tych XX wieku. Wtedy świat nauki, trwa to około 30 lat, aby ponownie przetestować próbki odkryć tajemnice i jej spopularyzowania. Zadanie to otrzymał seksuologom, które nazywano tajemnicze miejsce wewnątrz pochwy G-spot. Im więcej mówili, że jej stymulacja powoduje bardzo silny kobiecy orgazm, który może nawet doprowadzić do tak zwanej kobiecej ejakulacji. Nie mogę, więc nic dziwnego, że jest obiektem zainteresowania wielu ludzi. Szczególnie mężczyźni, którzy chcą zdobyć tytuł Najlepszego kochanka, chcę wniknąć w tę tajemnicę.

Jak znaleźć punkt G u kobiety?

Jeśli będziesz szukał to miejsce, trzeba wiedzieć, gdzie iść. Punkt G znajduje się wewnątrz pochwy. Dotyk może przypominać łechtaczki, bo one mają taką samą strukturę. Wręcz przeciwnie, rozmiar przypomina jednogroszówkę. Jednak, stymulacja tego miejsca zaczyna się rozwijać. Jeśli już znalazłeś ten artykuł, to niestety, ale trzeba być cierpliwym. Nie raz przychodzi w praktyce i doprowadzić kobietę do orgazmu. Lepiej użyć metody prób i błędów, aż w końcu, nie można znaleźć złoty środek. W końcu przyjemność, która daje orgazm zrekompensuje wszystko. Jednak, jeśli kobieta sama chce udać się na poszukiwania, pokażemy wam, najlepszym sposobem, aby znaleźć swoją drogę. Połóż się na plechach i odpocząć, aby ułatwić penetrację. Użyj swój długi palec i dłoń w górę spróbować “wymacać” miejsce. To, co wyróżnia G-spot od wszystkich innych jest go suplementko skompresowane i gąbczastej struktury. Jeśli chcesz, aby upewnić się, że jest dobrze i trzeba “łaskotać” miejsce. W przypadku, gdy poczujesz suplementkie mrowienie lub po prostu czuję, że coś jeszcze, prawdopodobnie znalazłeś G-spot.

Polecamy  Skinetrin – zwalcz grzybicę paznokci raz na zawsze!

Pozycje seksualne akcesoria stymulacji G-plamy

  1. Kobieta na szczycie. Dziękuję ci maksymalną kontrolę dla kobiety w takim położeniu, że może całkowicie dostosować jej położenie i skupić się. To idealna propozycja dla kobiet, które nie znają sytuacji ich G-plamy i jest w stanie czuć stymulacji.
  2. Pozycja od tyłu, gdzie kobieta suplementko przechylony. Główną zaletą tej pozycji jest silny nacisk penisa na ścianki pochwy. To miejsce daje możliwość do stymulacji punktu G, aby poprawić doświadczenia, zaleca się, że kobieta złączyła kolana. To daje silne uczucie.
  3. W książce Kamasutry ta pozycja nazywa się “Шкиперская”. Mówimy o tym, że kobieta, leżąc na plecach, nogi na ramionach partnera. W ten sposób człowiek może nie tylko na tyle głęboko, aby przedostać się do pochwy i w ten sposób stymulować punkt G, ale i ma możliwość skupić się na mieście ale to było dawno.

W każdej z tych pozycji wzywa kobietę kontrolować swoje mięśnie Kegla. Dziękuję za ostateczną dokręcania ścianek pochwy oba dostaniesz wielką przyjemność.

Nawet jeśli nigdy nie znaleźć swój punkt G, to warto zobaczyć. W poznawaniu własnego ciała, w pojedynkę lub z partnerem, dasz sobie szansę na niesamowite doznania seksualnego. Wiele kobiet nigdy nie doświadczają przyjemności, że orgazm, bo on nie ma pojęcia, jak jej ciało reaguje. Trzeba pozbyć się wstydu, co często ogranicza nas. Wiele osób wstrzymuje się od walenia, zwłaszcza dla kobiet. Jednak samozaspokojenie-to pierwszy krok na drodze do bardzo przyjemny seks. Jeśli człowiek zna siebie i żyje z nim w zgodzie w stanie dać więcej swojemu partnerowi.

Powiązane artykuły

Preferencje różnic w łóżku – to, co mu się podoba i jakie wielkie…kobiecy orgazm – jak go osiągnąć?Czuły ekran dotykowy, co to znaczy? Kilka słów o tym, gdzie i jak długo związek i czy można go przedłużyć?

Polecamy  Preferencje różnic w łóżku – on ją kocha i że ona chce -

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*