Jak dorobić się kaloryfera?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mięśnie brzucha stanowią istotny punkt męskiej sylwetki. Są one wyznacznikiem kondycji fizycznej oraz atrakcyjności ciała- mocno wyeksponowane mięśnie tej części ciała są bez dwóch zdań czymś czego pragną zarówno panowie jak i panie. Niestety wypracowanie wspomnianego wyżej ‚kaloryfera’ nie należy do łatwych zadań i w praktyce niewiele osób może pochwalić się posiadaniem takiej muskulatury.

Przed opowiedzeniem o tym, jak rzeźbić brzuch, należy dodać, że słowo „redukcja” jest kluczowe. To, ile masz w organizmie tkanki tłuszczowej jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na to, czy Twoje mięśnie brzucha są w ogóle widoczne. Możesz harować na siłowni miesiącami i w pewnym momencie zorientować się, że Twoje ćwiczenia rzeczywiście wpływają na mięśnie, ale problem polega na tym, że są one ukryte pod warstwą tłuszczu. O tym możesz poczytać także w artykule ćwiczenia na kaloryfer.

Kaloryfer nieosiągalny dla większości

Przesiadywanie na siłowni oraz praca w domowym zaciszu pozwala wzmocnić mięśnie tak, że jesteśmy w stanie wyczuć je, niemniej kilka centymetrów tłuszczu wciąż otula naszą wymarzoną rzeźbę ciała. Dlaczego tak trudno pozbyć się tej niechcianej otuliny?

Jak to bywa w życiu, przyczyn zazwyczaj jest kilka. W tym wypadku odpowiedzialne są dieta, czas oraz trening. Niestety większość osób działa na własną rękę dobierając trening, jego intensywność oraz dietę, co kończy się na mizernych wynikach. Aby uzyskać zadowalające efekty dobrze jest sięgnąć porady osób doświadczonych, które pomogą Wam opracować optymalny jadłospis, suplementację oraz adekwatny trening.

Nie możemy się jednak oszukiwać- proces kształtowania sylwetki oraz wyrabiania odpowiednich partii mięśni jest procesem długotrwałym- zostawiając ćwiczenia na ostatnią chwilę nie powinieneś się dziwić, że rezultaty ćwiczeń nie spełniają Twoich oczekiwań.

Spóźnialscy mogą obudzić się na miesiąc przed ‚sezonem plażowym’ i ze zgrozą stwierdzić, że powinni zrobić coś ze swoim ciałem. Niestety są oni podatni na uleganie iluzji jaką przedstawiają nam media w sezonie wiosennym- jesteśmy bombardowani całą masą reklam zachwalających różnego rodzaju cudownych tabletek, które gwarantują spalenie tkanki tłuszczowej oraz ubytek kilku, a nawet kilkunastu, centymetrów w pasie. Oczywiście wszystko to nie wymaga stosowania diety ani męczącego wysiłku fizycznego. Zaskakujące jest to, jak duża liczba osób ulega tej ułudzie i daje omamić się reklamie często niszcząc sobie przy tym zdrowie.

Polecamy  Niskie libido? Wiemy, jak to zmienić -

Nie znaczy to jednak, że odpowiednie i sprawdzone suplementy są czymś czemu nie należy ufać- wręcz przeciwnie, mogą być one doskonałym uzupełnieniem kompleksowego planu treningowego. Realistyczne spojrzenie na możliwości jakie dają takie preparaty pozwoli uniknąć rozczarowań.
Zwracam również uwagę na ‚programy treningowe’, które wiosną pojawiają się jak grzyby po deszczu. Można je dostać za pewną opłatą, która w żadnym wypadku nie jest adekwatna do ich jakości. Droga do ‚kaloryfera’ jest ciężka jednak jeśli będziesz miał tego świadomość oraz dużą motywację z całą pewnością podołasz zadaniu. Jeśli jesteś gotów do ciężkiej pracy przy pomocy profesjonalistów zachęcam do poświęcenia kilku chwil oraz zapoznania się z poniższą ofertą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*