Jagody acai - opinie i działanie
Jagody acai - opinie i działanie
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jagody Acai pozwolą zrzucić nam zbędne kilogramy – tak twierdzą amerykańscy naukowcy, których za to odkrycie nagrodzono prestiżową nagrodą w dziedzinie genetyki. Czy czeka nas rewolucja w odchudzaniu?

Jagody, które odchudzają

Kiedy amerykańskie gwiazdy odkrywały niezwykłą moc jagód Acai, Europejczycy nie mieli świadomości, że te niepozorne owoce pomagają stracić na wadze. Jeszcze kilka miesięcy temu bardzo trudno było je zakupić na terenie Europy. Tymczasem dwóch naukowców: Mark Evans i John Meyer, wzięli je pod lupę i po wykonaniu szeregu eksperymentów i testów nasunęła się im jedna konkluzja: jagody Acai są skutecznym środkiem odchudzającym. Za to niebywałe odkrycie otrzymali prestiżową nagrodę w dziedzinie genetyki oraz 100 tysięcy dolarów.

Naukowcy nie spodziewali się takich wyników

Po dwuletnim zamknięciu w czterech ścianach laboratorium, naukowcy wzięli udział w konferencji, na której jednogłośnie przyznali, że absolutnie nie spodziewali się takich rezultatów. Odkryli bowiem, że w jagodach Acai znajduje się całe spektrum substancji aktywnych, które przyspieszają proces utraty masy ciała. By rozwiać wszelkie wątpliwości, badacze upublicznili zdjęcia kobiet, które brały udział w ich eksperymentach. Fotografie przedstawiają sylwetki kobiet przed i po kuracji Acai Power. Kate z USA schudła 14,1 kg, zaś Chloe, mieszkanka Kanady, zrzuciła 15,3 kg. Rekordzistką jest jednak Barbara, której udało się stracić aż 32,5 kg. Jej relację możemy zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cUBjcJSHO6c

Jak działają jagody Acai?

Badacze odnaleźli coś, za czym goni wielu ludzi, borykających się z otyłością – złoty środek pozwalający zrzucić zbędne kilogramy. Niezależne badania pokazały, że dzięki przyjmowania jagód Acai, aż 98,56% kobiet biorących udział w testach straciło na wadze, a ponad połowa z nich zaobserwowała spadek wagi o ponad 20 kg! Potwierdzono brak działań ubocznych i brak znienawidzonego efektu jojo. W dodatku jagody Acai wspomagają pracę jelit, skutecznie hamują głód i stymulują procesy trawienne. Jak te owoce wpływają na nasz organizm? Substancje aktywne zawarte w jagodach Acai uaktywniają proces lipolizy – tkanka tłuszczona ulega rozpadowi, następnie wyraźnie zmniejsza swoją objętość, w konsekwencji wyszczuplając naszą sylwetkę. 

>>>>  Świat nie jest taki, jaki się wydaje

Dietetycy na bezrobociu?

Brzmi dość groteskowo, biorąc pod uwagę fakt, że tak wiele osób cierpi na nadwagę i otyłość, ale to nie jest żart. Gabinety dietetyków stoją puste. Ireneusz Wroński ze Związku Dietetyków mówi: „Doceniamy wysiłek naukowców, ale ich badania pośrednio odebrały nam pracę. Ludzie kupują tabletki z acai, chudną, polecają je dalej – do dietetyków nie mają się po co zgłaszać. Odkąd udowodniono skuteczność odchudzania z acai, liczba naszych klientów diametralnie spadła! Koledzy z branży boją się o pracę.”

Acai Power!

Odkąd jagody Acai zaczęły cieszyć się popularnością, rynek zalewają rozmaite specyfiki z tymi owocami w składzie. Nie wszystkie jednak działają tak spektakularnie. Naukowcy z Seattle wzięli pod lupę preparaty z Acai i wyłonili najlepszy: Acai Power, który zawiera w sobie najwięcej substancji aktywnych, dzięki którym najszybciej tracimy na wadze. To Acai Power posiada w składzie najwięcej ekstraktu z oryginalnych amazońskich jagód .

Jagody Acai znikają hurtowo

Tylko tam, w deszczowych lasach Amazonii znajdziemy palmy, na których rosną te intrygujące owoce. Nigdzie indziej na całym świecie nie sposób ich wyhodować, ponieważ potrzebują one bardzo specyficznych warunków do wzrostu. Tymczasem zarówno Amerykanie, jak i Europejczycy wykupują jagody Acai hurtowo, a amazońscy plantatorzy nie nadążają z sadzeniem nowych palm. Cały świat zrozumiał, że nastała rewolucja w odchudzaniu.

Tylko oryginał jest skuteczny!

Dietetycy ostrzegają, by nie ufać oszustom i naciągaczom. Wiele firm chce się wzbogacić na tym niezwykłym odkryciu, dlatego rynek zalewa mnóstwo podróbek, które mogą szkodzić zdrowiu. Acai Power dostępne są na razie jedynie przez Internet, najlepiej więc zaopatrywać się w nie na stronie producenta, a unikać wszelakich aukcji i anonimowych źródeł dostawy.

Poprzedni artykułMango afrykańskie – przełom w odchudzaniu
Następny artykułAnemia u dzieci
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.