Ile relacji i czy może on być przedłużony? –

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Ile relacji i czy może on być przedłużony?Oceń artykuł

[#] Nie od Dziś wiadomo, że długość seksu nikt nie mówi prawdy. Mężczyźni bez mrugnięcia okiem, opowiadać bajki, jak mogę godzinami kochać się z partnerem. A w przypadku kobiet jest to, w zasadzie, to na pewno nie wystarczy. Jak wiecie, kobiety potrzebują znacznie więcej czasu do osiągnięcia orgazmu. W związku z tym, wydaje się bardzo realne, że statystyki mówią, że co trzecia kobieta udaje orgazm. Jednak najważniejsze pytanie-to naprawdę wszystko, co złe, a jeśli tak, to co robić dalej?

Odpowiadając na to, aby wziąć statystyki i badania na obecność przedwczesnego wytrysku. Jak można się domyślić, aby zmierzyć czas konkretnych działań nie jest bardzo wygodne. Z jednej strony, chciał w obecności trzeciej osoby, która by uruchomiała stoper, bo dziś naukowcy po przeprowadzeniu pomiarów w najbardziej naturalnych warunkach. Dlatego postanowił, że to zakochani sami uruchomić zegar. Jeszcze jeden problem, od którego momentu zaczyna się de facto seks. Była tak zwana preludium i czy to się liczy, jednak ta granica jest w innym miejscu. Ostatecznie badanych par otrzymałeś zasady, które obejmują stoper w momencie penetracji i końca pomiaru czasu podczas wytrysku. Badanie przeprowadzono na grupie ponad tysiąca osób, który dawał te same godziny, aby uniknąć nierówności w rozmiarach.

Jak długo trwa przeciętny stosunek seksualny?

Pary, które dają badania mierzono czas w stosunku do bieżącego miesiąca za każdym razem, gdy dochodziło do zbliżenia. Okazało się, że długość seks jest bardzo zróżnicowany. Myślę, że jego długość nie wpływają takie czynniki, jak rasa, wielkość penisa, pochodzenie, a nawet wiek. Chociaż mogą być wątpliwości co do tego ostatniego. Jak wiadomo, wraz z wiekiem zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia seksualnej niezdolności u mężczyzn i kobiet. Najkrótsza odnotowano wskaźnik wśród badanych osób trwało tylko 40 sekund, a najdłuższy-45 minut. W związku z tym, średnio o 5,5 minuty. To nie podoba, panowie.

Polecamy  Aerobiczna 6 Weidera - jak ćwiczyć

Jak przedłużyć stosunek płciowy?

Nie ma sensu rozpaczać, lepiej znaleźć rozwiązanie. Jednym z nich jest dodatek, o którym pisaliśmy wcześniej – Zarządzanie menopauzę. suplement ten może przedłużyć seks do 30 minut. Warto mu osiągnąć również, jeśli ma ogólne problemy z erekcją. Ten suplement diety poprawia aktywny seks życie seksualne mężczyzn.

Po drugie, długość penetracji należy również z częstotliwości wykonywanych ruchów. Czasami nie gonić króliczka tak po prostu postawić na bardziej powolny i zmysłowy seks. Czasami, w rzeczywistości, płomień, który wzniecony między kochankami nie pozwalają złapać oddech. Jednak, niektóre pozycje dają o wiele więcej zabawy, gdy są one aktywne tylko w wolniejszym tempie. Ponadto, prędkość rotacji może przynieść rezultaty. Ten interwał podczas seksu może zdziałać cuda. Jeśli ktoś ma książka Kamasutra trzeba patrzeć, bo istnieje kilka ogólnych wskazówek, jak przedłużyć stosunek.

Po trzecie, jeśli mężczyzna, czuję, że niedługo przyjdzie.. być może w tym momencie przejść do innej pozycji. Z tego powodu, że otrzyma na czas i wszystko się zmieni trochę pod koniec stosunku płciowego. Ponadto, hotel oferuje czasami monotonny seks. Oczywiście, zawsze, przy okazji, problemy związane z seksualnością, należy zwrócić uwagę na dietę. W pierwszej kolejności chodzi o to, jak podążać za nimi. Oznacza to, że przebaczenie jest częste spożywanie alkoholu, zwłaszcza przed sferze seksualnej. Należy zrezygnować z tłustych potraw lub do smażenia.

Stosując powyższe wskazówki, można skutecznie poszerzyć swoją postawę. Zwłaszcza po tym, jak nie dostaniesz go, jeśli jest to poniżej średniej, który nie wygląda różowo. Zdaniem wielu kobiet, optymalna długość penetracji wynosi ok. 30 min. Jednak, jak pokazuje statystyka, niewielu ludzi jest w stanie poradzić sobie z tym problemem.

Powiązane artykuły

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o testosteronie, Al…Jak powiedzieć o swoich fantazjach…erotyczne pary Sex po 60tcę? Obalamy mityGra do dla niej i dla niego – pomysły dla towarów…

Polecamy  Oczyszczanie wątroby

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 139 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia.Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*