Garbage Garage – zostań królem złomiarskiego imperium

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jak przejść płynnie od zawadzającej kupy złomu do stworzenia królestwa samochodowego? Jak zarabiać na starych rupieciach i rozwijać swój warsztat? Garbage Garage to bezpłatna gra w przeglądarce, która zapewnia świetną zabawę bez zbędnych utrudnień.

Ta darmowa gra pozwala na budowę własnego autoszrotu. Przy niewielkiej dozie szczęścia już w niedługim czasie będziemy zarabiać na zdezelowanych samochodach, rozbierając je na części i sprzedając. To, co wygląda zupełnie jak złom, jest kluczem do sukcesu i… pieniędzy. Przyjeżdżający do autoszrotu rozsypujący się pojazd może zmienić się w naszych rękach w coś niezwykłego i bardzo dochodowego. Z biegiem czasu gracz ze zwykłego sprzedawcy części awansuje na konstruktora automobili. Kreatywność jest jedyną barierą, wszystko zależy od naszej wyobraźni! Stań się królem imperium złomiarskiego we własnym domu i twórz niezwykłe samochody, ciesząc się naprawdę dobrą rozrywką.

Od zera do bohatera, czyli jak zostać bossem złomiarstwa w Garbage Garage!

Garbage Garage to jedna z tych gier przeglądarkowych, która z pewnością nie zachwyca grafiką. Na pierwszy rzut oka wszystkie elementy wydają się być nieco siermiężne, ale wraz z upływem czasu i gry – ten mankament przestaje przeszkadzać. Co takiego jest w Garbage Garage, że chce się poświęcić wolne chwile na rozbudowę swojego imperium złomiarskiego? Do głowy przychodzi przede wszystkim jedno – pomysł.

Zaczynamy od rejestracji, a zaraz potem możemy już zagłębić się w świat złomowania i sprzedaży części. Gra studia Upjers oferuje nam mini samouczek, dzięki któremu poznajemy podstawy zabawy. Gargabe Garage jest w języku polskim, co zdecydowanie ułatwia zaznajomienie się z regułami i wdrożenie w rozgrywkę. Rozpoczynamy od zakupów starych, rozpadających się samochodów. Mamy do dyspozycji niewielki teren z garażem, giełdą, rampą i dwoma miejscami parkingowymi. Co jakiś czas podjeżdża laweta i posiadamy możliwość zakupienia starego auta, które musimy rozebrać na części, a następnie te części sprzedać po możliwie najkorzystniejszych cenach. Ceny zmieniają się co dwie sekundy, zatem liczy się nasz refleks i bystre oko, by zarobić jak najwięcej. Początkowy etap gry polega głównie na kupowaniu złomu, rozbieraniu go i sprzedawaniu elementów. W sklepie możemy zakupić ulepszenia, dekoracje i szyldy, które uatrakcyjnią nasze złomowisko. Chcemy dodać stertę śmieci lub zaopatrzyć się w różowego flaminga? Nic prostszego – jeśli wysupłamy nieco GG dolarów z sakiewki, będziemy mogli stworzyć złomowisko z prawdziwego zdarzenia!

Polecamy  Katar sienny początkiem astmy

Czwarty poziom gry zaprasza nas do wykonywania różnych zadań. W dziesiątym z kolei możemy wziąć udział w walkach samochodów. Konstruujemy swój własny automobil, wyposażamy go w pancerze i broń, by stworzyć najtwardszą i najmocniejszą maszynę, która przyniesie nam chwałę.

Jedynym mankamentem jest energia, która szybko spada i na której uzupełnienie musimy nieco poczekać. To zdecydowanie opóźnia niektóre posunięcia i wydłuża w czasie oczekiwanie na kolejny ruch. Wbrew pozorom jednak Garbage Garage jest jedną z tych gier, które wciągają i bawią. Jeśli ktoś ma ochotę spróbować swoich sił w wirtualnym złomiarstwie, piąć się po szczeblach kariery i wyłuskiwać ze zdezelowanych rupieci to, co najcenniejsze (dosłownie!), a w dodatku lubi rozgrywki samochodowe – znajdzie w Garbage Garage to, czego oczekuje.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*