Dlaczego masz problemy z impotencją, i co z tym zrobić? -
Dlaczego masz problemy z impotencją, i co z tym zrobić? -
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

 

[#] Dzwoni do faceta, że jest impotentem, jest chyba jednym z najgorszych obelg. W rzeczywistości zaburzenia erekcji staje się coraz bardziej powszechne wśród mężczyzn. Impotencja jest chorobą, która wpływa na zdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji lub wytrysku. Czynników prowadzących do tego problemu, są podstawą emocjonalnego lub fizycznego. Ryzyko impotencji zwiększa się wraz z wiekiem. Jednak młodzi ludzie również mogą cierpieć z tego powodu. Szacuje się, że nawet połowa mężczyzn w wieku od 40 do 70 lat doświadczają zaburzeń erekcji.

  1. Chorób endokrynologicznych. Nasz układ hormonalny bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialne za wiele funkcji organizmu. Zawiera ona regulacje, między innymi, metabolizm, nastrój i libido. Ale jeśli masz cukrzycę, to na pewno mają tendencję do impotencji. Jest to choroba, która wpływa na zdolność organizmu odpowiednio wykorzystać insuliny. Jednym z rezultatów dla pacjentów z cukrzycą uszkodzenie nerwów. To również wpływa na penisa. Ponadto, prowadzi do zaburzenia przepływu krwi. Oba te czynniki mogą prowadzić do poważnych zaburzeń erekcji.
  2. Choroby związane z sercem. Chodzi tutaj głównie o problemie z pompowaniem odpowiednią ilość krwi. Kiedy nasz pompa życiu nie ma czasu, to może łatwo prowadzić do impotencji. Miażdżyca to choroba, która objawia się zwężenie naczyń krwionośnych. Dodaj do tego wysoki poziom cholesterolu i nadciśnienie tętnicze, to możesz być pewien, że wkrótce zaczną się problemy z erekcją. Dlatego ważne jest, aby regularnie wykonywały badania krwi i ciśnienia. Zaledwie rok z kolejnych wizytą do suplementarza. Zwłaszcza jeśli przekracza 40 lat.
  3. Zaburzenia emocjonalne. Nie tylko choroby cielesne, mieć wpływ na seks. Osoby cierpiące na depresję, również są narażone na zaburzenia erekcji. Związane z nim uczucia smutku i depresji bezpośrednio i nie ma tłumaczenia na genitalia, to jednak pośrednio osłabić to jest atrakcja. Jeszcze jeden powód, na podstawie uczuć strachu. Tutaj mamy w zasadzie mówimy o kłopotach związanych z porażkami na tle seksualnym. Ostatnie wydarzenia mogą mieć znaczący wpływ na nasze kontakty-intymne. To prowadzi do tego, że będziesz w stanie osiągnąć erekcji masturbując, lub podczas snu, ale już podczas stosunku płciowego.
  4. Codzienne nawyki. Takie pytania, jak picie alkoholu lub narkotyków-prosta droga do impotencji. Ten zły nawyk powoduje niezdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji. Ponadto, siedzący tryb życia i niezdrowe odżywianie. Nie tylko ma negatywny wpływ na potencję, ale i zmniejsza koszt nasion.
  5. Chorób neurologicznych i układu nerwowego. Niektóre choroby, które negatywnie wpływają na zdolność mózgu do komunikowania się z rozrodu. Może to mieć wpływ na problemy z erekcją. Warunki te obejmują:
  • udar mózgu,
  • padaczka,
  • Choroba Parkinsona,
  • Choroba Alzheimera.
>>>>  Co należy wiedzieć o krążkach dopochwowych?

Ponadto, ludzie, którzy przeszli operacje gruczołu krokowego mogą mieć również problemy z impotencją. Podczas takich zabiegów często prowadzi do szczypanie nerwów odpowiedzialnych za penisa. Ten problem dotyczy również rowerzystów, biegaczy. Dzieje się tak, jak się dzieje przez dłuższy ucisk narządów płciowych. Co łatwo prowadzi do ściągnięty nerwów penisa.

Jeśli masz pewność, że jesteś zdrowy, a mimo to, masz do czynienia z zaburzeniami erekcji, wymyśl coś. Jeden z nich może korzystać tylko sprawdzone narzędzia, takie jak to, które praktycznie od razu dają rezultaty. Tylko jak to udowodnić? Wiadomo przecież, że nie będzie sam, jesteś w aptece. Zrobiliśmy to za ciebie. Na naszej stronie znajdziesz dużą ilość tabletek na impotencję, które różnią się zaufaniem użytkowników i bezpieczny skład.

Powiązane artykuły

Jak przedłużyć stosunek u mężczyznWszystko co chciałbyś wiedzieć o testosteronie…co się dzieje z kobiecym libido podczas menopauz…sztuczne zapłodnienie – pomoc w niepłodności

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Poprzedni artykułDlaczego to tabletki są tak skuteczne? –
Następny artykułKomentarze Serwisu Xtrasize, Cena, Efekt, Skład, Gdzie Kupić –
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.