Co dzieje się z kobiecym libido w okresie menopauzy? -
Co dzieje się z kobiecym libido w okresie menopauzy? -
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Co dzieje się z kobiecym libido w okresie menopauzy?5/5 (100%) 1 głosów

[#] Zazwyczaj kobiety mają mniejsze szanse być zajebiście. Ich libido jest na poziomie niższym, niż chłopcy. Mówią, że człowiek zawsze chce ale nie zawsze może, kobieta zawsze może, ale rzadko chce. Niestety, wiele prawdy w nim. Często to niedopasowanie temperamentów seksualnych partnerów prowadzi do rozpadu związku. Zmniejszenie chęci widuje się u kobiet w trakcie i po menopauzie, czyli między 35 a 64 lat. Każda kobieta, tak przy okazji, to co innego. Jak wiecie, często potem rozpocznie się druga młodość i oczekują od żony, zwiększoną aktywność seksualną.

Mówią, że wszystkiemu winne są hormony. Jednak, jak się okazuje, jest to bardzo krzywdząca opinia. Problem w tym, że kobieta nadal mieć chęć, ale nie pragnienie. Warto partner nadal pytaj o opinie i stale zachęcał do miłości. Okres przed menopauzą-szczyt kobiecego libido. Jednak, w trakcie i po menopauzie następuje gwałtowny spadek. W tym czasie obniża się poziom estrogenów. Kolejnym czynnikiem jest zmniejszenie przepływu krwi do pochwy, co prowadzi do jej wysuszenia. Tak, że seks nie jest tak przyjemny, jak wcześniej, więc trudno się dziwić, że starają się tego uniknąć.

Oczywiście, obecnie na rynku istnieje duża liczba suplementów w celu zwiększenia potencji, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Biorąc pod uwagę powyższe, warto zainwestować w lubrykanty. Takie żele czy olejki eteryczne, intymne jest dostępna praktycznie w każdym większym sklepie lub aptece. Wybór jest przeogromny. Niektóre kubki smakowe, więc nic nie będzie, jeśli dostaniesz w ryj. Taka suplement przyniesie coś nowego w łóżku, a to może być początkiem nowego rozdziału w relacjach intymnych. Innym sposobem jest oczywiście stosowanie sprawdzonych suplement diety w celu zwiększenia libido. Jednym z nich jest Femmax, o którym pisaliśmy w jednym z artykułów. Od wielu lat tego typu produktu nie tylko na pytania mężczyzn. Kobiety też czekałam na jego Viagra. Co ważne, nie tylko panie w okresie menopauzy. Zwykle, gdy chcesz kupić ten rodzaj narkotyków odchodzi do internetu. Jak wiecie, poczucie anonimowości ważne jest, aby w tych momentach. Jednak nie warto pochopnie podejmować decyzji, warto poznać opinie użytkowników. Najlepszym sposobem, aby znaleźć innych ludzi na forum internetowym.

>>>>  Skąd bierze się popularność Chocolate Slim? Efekty

Dość inwazyjna metoda leczenia testosteronu. Metoda jest znana w medycynie od ponad 40 lat. Niestety, skutki uboczne tej terapii dla wielu kobiet jest bardzo męczące. Tu nie chodzi o nadmierne owłosieniu, egzema, i niski głos lub powiększenie łechtaczki. Obecnie, niektórzy suplementarze nawet zdecydowali się na zastosowanie testosteronu. Ta metoda nie spełnił jego wynik, jak mało atrakcyjny design i dość ryzykowne. Jeśli ten wpis czytają Panowie, gdzie partner jest po prostu przeżywa ten trudny okres, trzeba pamiętać o jednej rzeczy. Fakt, że kobiety są bardziej emocjonalne w seksie. W przeciwieństwie do facetów, zaangażowanych i podaruj swojemu ukochanemu niemal od samego początku. Dlatego ważne jest, aby mężczyzna był wspierać jego lub jej ulubiony. Niech ona wie, że będzie cierpliwy i wyrozumiały. Dodać wsparcie silnego męskiego ramienia czasami mogą zrobić o wiele więcej, niż jakiekolwiek farmakologiczne sposób.

Climax-to szczególny czas dla kobiety. Jak tylko hormony i czasami nie dawać im swobodę działania. Ważne jest, aby zachować ciało w tym okresie. Każdy reaguje na to inaczej, więc i metody są różne. Nie poddawaj się, to szczerze mówić o objawach ze swoim partnerem. Tylko dlatego, że komunikacja jak czasami, aby uniknąć niepotrzebnych kłótni i nieporozumień.

Powiązane artykuły

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o testosteronie…dlaczego masz problemy z impotencją, i co zrobić…jak powiększyć penisa sprawdzony sposobyNiskie libido? Wiemy, jak to zmienić

Κοινοποιήστε:

Κάνε jak στο:

LikeΦόρτωση…

Σχετικά

Poprzedni artykułSposób na męskie libido – Erogan (efekty) –
Następny artykułSkąd bierze się popularność Chocolate Slim? Efekty
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.